מהם חיתולים רב פעמיים?
חיתולים רב פעמיים הם חיתולי בד, כביסים ומיועדים לשימוש חוזר.
מה זה חיתול כיס?
חיתול כיס הינו חיתול שמגיע עם כיס להכנסת הרפידה הרב פעמית.
כיצד משתמשים בחיתולים רב פעמיים/ Charlie banana ?
החיתול פשוט וקל לשימוש , מגיע עם שתי רפידות לספיגה מוגברת וניתן להשגה במידות S-XL או לחלופין במידת ONE SIZE. חיתול במידת ONE SIZE מתאים לתינוקות במשקלים 3.5-18 קילוגרם והוא מותאם בקלות לגופו המשתנה של התינוק. גודלו משתנה בעזרת רצועה אלסטית המאפשרת הקטנה והגדלה באזורי הרגליים ובכפתורים מיוחדים באזור הבטן.
מהי 'מערכת החתלה חכמה' של חיתולי צ'רלי בננה?
חיתולי צ'רלי בננה מיוצרים עם פנל קדמי חכם המאפשר לבחור באחת משתי האופציות - שימוש ברפידה רב פעמית או רפידה חד פעמית מתכלה העשויה מנייר במבוק טבעי וניתנת לשטיפה באסלה.
כיצד מכבסים ומייבשים?
החיתולים קלים לשימוש חוזר ,ניתן לכבס בכביסה רגילה עד 40 מעלות ללא מרכך כביסה, ניתן להשתמש במייבש כביסה אם כי החיתולים מתייבשים במהירות וניתן לתלות על החבל. אין להשתמש באקונומיקה. לאחר השימוש ניתן לשמור את החיתול בצד בדלי עם קצת מים עד הגיעו למכונת הכביסה או לכבס ביד באופן ישיר. במקרה של מוצקים יש אפשרות להשתמש בדף במבוק אקולוגי ונעים אשר שומר על הפרדה בין בד החיתול לעור התינוק ובכך להקל על הניקיון או לחילופין פשוט לזרוק את המוצקים לשירותים ולהרטיב עד לכביסה. טיפ קטן: אנו ממליצים להוסיף מעט חומץ למכונה אחת לשבוע על מנת למנוע ריחות.
כמה חיתולים צריך בשביל התחלה ומה תדירות ההחלפה?
אנו ממליצים להתחיל עם חמישה עד שישה חיתולים רב פעמיים לשם התחלה ועם הזמן להוסיף לפי הצורך. לתינוק רך אנו ממליצים להחליף כל 3 שעות לערך. לפעוט שאוכל כבר מוצקים, אפשר להחליף כל 4 שעות. הערה חשובה: בלילה יש להשתמש בשתי רפידות סופגות בתוך כיס החיתול על מנת לוודא שתהיה ספיגה מוגברת ושהקטן שלנו יישן שינה טובה ורצופה! במידה ונתקלתם בחיתול מלוכלך עליכם לזכור כי השכבה שבאה במגע עם עור התינוק יוצרה כך שאינה סופגת כלל. לכן, תמיד כשננער את החיתול הצואה תיפול ממנה די בקלות. במידה ונותרו שאריות - ניתן להשתמש במברשת כלים שיועדה לניקוי החיתולים מראש ותחת זרם מים פושרים ניתן לנקות את שאריות הצואה. אם לא מכבסים ישר את החיתול המלוכלך - כדאי להשרותו במים פושרים עד הכביסה. נזכיר כי מי שלא רוצה כלל להתעסק בחיתולים מלוכלכים יוכל ליהנות מהשימוש בנייר במבוק אשר ניתן להסירו ולזרוק ישירות לאסלה מבלי כל התעסקות נוספת. הערה: נייר הבמבוק נמכר בנפרד והוא מגיע בחבילות של 100 דפי במבוק בעלות של 39 ש"ח.
האם יש צורך במשחת החתלה?
אין להשתמש במשחת החתלה בעת השימוש בחיתול. משחת ההחתלה יכולה לסתום את נקבוביות הבד. ניתן למרוח מעט משחה במידה ומשתמשים בנייר במבוק אקולוגי.

 

הכנסו לחנות שלנו