בריא יותר

חיתולי הבד שלנו נקיים מכימיקלים המצויים בחיתולים החד פעמיים. הבדים הרכים והנעימים שלנו מאפשרים לעור התינוק להישאר מאוורר ונטול גירויים במשך כל תקופת ההחתלה.

נוחים ורכים עבור תינוקך

במקום יריעת פלסטיק חנוקה הכרוכה סביב האיזור הכי עדין בגופו של תינוקך – 24 שעות ביממה ולמשך כשנתיים, יעטפו את עורו העדין והרך בדים נעימים, מלטפים ומפנקים של חיתולי צ’רלי בננה..

סוף לתפרחת חיתולים

חיתולי צ’רלי בננה עשויים מבד נושם, רך ונעים למגע עורו העדין של התינוק ובכך מאפשרים זרימת אוויר ונידוף זיעה, המסייעים במניעת תפרחת חיתולים ללא שימוש במשחות החתלה.

חסכון כספי אדיר

יסכון של כ – 3,000 ש”ח (כולל כביסות) כבר בילד הראשון.
מידה אחת שמתאימה לשימוש מגיל לידה ועד גיל שלוש.
ניתן להעביר את החיתולים בין האחים ולחסוך אלפי שקלים גם בילדים הבאים.

עידוד גמילה

מאחר ובחיתולי צ’רלי בננה אין את החומרים הכימיים אשר הופכים את הפרשות הנוזלים לג’ל, התינוק מודע להפרשות גופו ולומד לשלוט בהן. כתוצאה מכך, תינוקות אשר מחותלים בחיתולי הבד הרב פעמיים יקדימו את הגמילה שלהם לעומת תינוקות שמחותלים בחיתולים חד פעמיים.

אקולוגי יותר

החיתולים החד פעמיים מיוצרים בתהליך כימי המזהם את הסביבה ובנוסף הם גורמים לטונות של זבל בלתי מתכלה – חיתול חד פעמי אחד יתכלה במשך כ – 500 שנה.

לא נתקעים בלי חיתולים!

נוחות וזמינות זה מרכיב כל כך חשוב במירוץ החיים שלנו. כשמשתמשים בצ’רלי בננה לא נתקעים בלי חיתולים באמצע הלילה! תמיד יהיו לכם חיתולים בהישג יד.

סטייל והמון פאן!

חיתולי צ’רלי בננה מגיעים במגוון רחב של צבעים ודוגמאות וייתנו לך תירוץ מצויין להשוויץ בחלק התחתון של הקטנטן שלך בכל הזדמנות!